Уряд полегшив подачу заяв до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях

Кабінет Міністрів України вдосконалив подачу заяв до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 29 вересня.

"Охочим долучитися до кадрового резерву більше не потрібно проходити мотиваційний опитувальник і тест на загальну ерудицію. Також більше немає потреби вказувати інформацію щодо найсильніших компетенцій, особистих рис та хобі", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що Крім того, анкета буде доповнена графами, що містять уточнювальну інформацію про бажаючого долучитися до резерву. Заповнювати анкету відтепер можна лише українською мовою, а за достовірність інформації відповідатиме особа, яка її подала.

Як повідомлялось раніше, зареєструвалися вже майже 1400 охочих працювати на деокупованих територіях.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті