Уряд погодив призначення нового голови Київської військової адміністрації

Уряд України призначив нового голову Київської військової адміністрації. Ним став прокурор Руслан Кравченко, - пише "Суспільне".

Як зазначається, Уряд підтримав проєкт Указу Президента України про призначення Руслана Кравченка головою Київської обласної державної адміністрації.

Його попередником був Олексій Кулеба, який зараз є заступником Керівника Офісу Президента України.

Руслан Кравченко наразі є діючим керівником Бучанської окружної прокуратури. Її він очолює з 15 березня 2021 року.

Він нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня (23 серпня 2022) "за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку".

Раніше працював у військовій прокуратурі під керівництвом Анатолія Матіоса. У цьому році Руслан Кравченко брав участь в конкурсі на посаду керівника Національного антикорупційного бюро (НАБУ), але перемогти не зміг.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті