Уряд Ізраїлю знайшов гроші на програму соцзабезпечення українських біженців

Пресслужба канцелярії глави уряду Ізраїлю заявила, що під час телефонного голосування члени уряду схвалили фронтальне скорочення на 0,06% бюджету всіх міністерств на 2023 рік. Це дасть змогу відновити надання меддопомоги українським біженцям, - повідомляє Телеграм-канал "NEWSru: Израиль и мир".

У повідомленні пресслужби йдеться про те, що вишукані внаслідок скорочення кошти дадуть змогу міністерству добробуту і соціального забезпечення продовжити до кінця року програму "Цав а-шаа", покликану надавати гуманітарну допомогу громадянам України, які втікали від війни і не мають права на репатріацію, зокрема продовжити надання медичної допомоги, зокрема й проведення життєво необхідних процедур.

Як повідомляють із канцелярії глави уряду, дію медичних страховок відновлять ретроактивно - з 9 серпня і відповідно до порядку, який буде встановлено пізніше.

У повідомленні підкреслюється, що рішення щодо роботи програми та її фінансування після 2023 року буде ухвалено урядом окремо.

Як повідомлялося, https://www.ostro.org/news/u-mzs-prypustyly-shho-izrayilski-turysty-mozhut-ne-popasty-do-umani-yakshho-deportatsiya-i432831?changeLang=ua.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті