Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Уряд України дозволив доступ до реєстрів на певних частинах територій активних бойових дій. Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Наразі доступ до реєстрів дозволено на територіях можливих бойових дій. Але такого доступу немає на територіях активних бойових дій. Сьогодні Уряд розширив перелік категорій територій, де є доступ до реєстрів. Відтепер дозволено функціонування реєстрів на територіях активних бойових дій, де інтенсивність бойових дій дає об’єктивну можливість функціонування реєстрів", - йдеться у повідомленні.
Таким чином, на певних частинах територій активних бойових дій буде дозволена діяльність користувачів реєстрів, а їх мешканці отримають безпосередній доступ до адміністративних послуг, зазначається у повідомленні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту