Уражено Суджанську ГТС на Курщині, через яку росіяни постачали газ в Європу

"ЗМІ повідомляють про успішне ураження Суджанської ГТС, через яку ворог постачав газ в Європу", - пише "Оперативний ЗСУ" 21 березня.

Пізніше було опубліковано відео палаючої газотранспортної системи.

Російські пабліки пишуть, що пожежа на ГТС виникла після потужних вибухів. На російських ресурсах також повідомляють, що вогняний стовп можна побачити на кордоні Курської та Сумської областей.

На офіційних російських джерелах інформація про атаку на газову інфраструктуру в Суджі відсутня.

Раніше повідомлялось, що на нафтобазі в Краснодарському краї стався вибух і викид палаючої нафти, площа пожежі збільшилася до 10 тис кв метрів.

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті