Ураження університеут спецназу імені Путіна в Чечні: як виглядає після атаки дрона

Російська служба "Радіо Свобода" опублікувала кадри університету спецназу імені Путіна в Чечні після атаки дрона - фото з супутника, - повідомляє її ТГК. 

За основною версією, йдеться про українську атаку - першу за час повномасштабної війни в Україні по цілі на території Чечні.

Українські джерела висунули ще одну версію: про те, що безпілотник запустили з території сусіднього Дагестану, а атаку пов'язано з конфліктом навколо маркетплейса «Вайлдберріз».

Увечері у вівторок глава Чечні Рамзан Кадиров написав ) у телеграмі, що внаслідок удару загинули українські полонені, яких нібито утримували в будівлі «Російського університету спецпризначенців», але жодних підтверджень цим заявам немає.

«Російський університет спецназу» був заснований у Гудермесі 2013 року, з нинішнього року носить ім'я Володимира Путіна. За твердженнями влади Чечні, від початку російського вторгнення в Україну навчання там пройшли тисячі людей, які згодом вирушали на війну.

Офіційно в Україні не коментували цю атаку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті