Україна підписала з США Меморандум про спільне виробництво зброї - Єрмак

Сполучені Штати й Україна 7 грудня підписали Меморандум про спільне виробництво зброї. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Дуже важливий успіх - на конференції оборонних індустрій у Вашингтоні Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними. У Меморандумі визначено локалізацію оборонної промисловості в Україні", - написав Єрмак. 

Він зазначив, що в Україні мають бути побудовані виробничі потужності задля забезпечення ЗСУ необхідною зброєю у сферах протиповітряної оборони, виробництва критично важливих боєприпасів, а також ремонту й технічного обслуговування. 

"Міністерство оборони США та промислові партнери надаватимуть Україні технічні дані для початку локальної реалізації окремих проєктів, метою яких є вдосконалення застарілих систем протиповітряної оборони шляхом інтеграції західних боєприпасів", - зазначив Єрмак. 

Він підкреслив, що це - "фундамент майбутнього нашого ВПК і посилення оборони України на роки вперед".

Раніше повідомлялось, що Єрмак, Стефанчук і Умєров зустрілися з радником президента США з питань нацбезпеки Салліваном.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті