УПЦ МП досі в Лаврі та блокує роботу комісії

Представники УПЦ МП досі знаходяться на території Києво-Печерської Лаври, хоча мали звільнити її з 29 березня. Про це повідомляє РБК-Україна 30 березня. 

Як повідомляється, з 10:00 години ранку на території Києво-Печерської Лаври мала розпочатися робота комісії, яка б розпочала процес передачі майна Лаври державі.

Але віряни Московського патріархату на чолі з митрополитом УПЦ МП Павлом заблокували вхід до одного з корпусів Лаври, не даючи комісії розпочати свою роботу.

Тим часом сам митрополит УПЦ МП Павло погрожує, що членів комісії не пустять на територію заповідника, допоки не буде так зване "рішення суду".

Нагадаємо, у Києво-Печерській Лаврі перебуває від 100 до 200 ченців та священнослужителів МП, із них 15% готові приєднатися до Української Православної Церкви.

Як повідомлялося, з Києво-Печерської Лаври зникло багато ікон із далеких печер заповідника.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті