Упродовж минулого тижня громади Донеччини отримали понад 700 тонн благодійної допомоги

Упродовж минулого тижня громади Донеччини отримали понад 700 тонн благодійної допомоги. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформу начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Він нагадав, що з початку повномасштабного вторгнення в області працює обласний гуманітарний штаб, його діяльність забезпечують профільні структурні підрозділи обладміністрації. Також у регіоні налагоджена співпраця з благодійними організаціями, які теж надають допомогу мешканцям Донеччини. 

«Наприклад, упродовж тижня громади отримали до 708 тонн благодійної допомоги: продуктові набори, засоби гігієни, будівельні матеріали, непродовольчі товари, «медицину», засоби обігріву тощо», - констатував Філашкін.

Він зазначив, що військові адміністрації отримують надану допомогу та розподіляють між мешканцями населених пунктів. У прифронтові громади регулярно здійснюється підвіз і води, і хліба, і паливних матеріалів. 

Крім того, перед початком зими мешканців прифронтових громад адміністрації забезпечили буржуйками та булер’янами для опалення помешкань.

«Усі очільники військових адміністрацій на Донеччині оперативно та належно виконують завдання від керівництва Донецької ОВА, спілкуються з людьми на місцях, знають їхні потреби та проблеми», - підкреслив керівник ОВА.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті