Уночі в Тулі, Смоленську та Орлі РФ пролунали вибухи

У росії вночі 21 січня пролунали вибухи в містах Тула, Смоленськ і Орел.  У місцевих пабліках повідомляють про атаку безпілотників і роботу засобів ППО.

У Тулі, за свідченнями місцевих жителів, був приліт по оборонному підприємству "Щегловский вал", яке виробляє, зокрема, зенітно-ракетні комплекси Панцир-С. 

Пізніше в міноборони РФ заявили, що над Тульською областю був нібито збитий безпілотник. 

Як повідомлялося, раніше в міноборони РФ заявили про збиття безпілотника в Саратовській області і звинуватили "київський режим". 

Нагадаємо, також у російському Бєлгороді повідомили про два вибухи і "приліт". 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті