Уночі поліцейські витягли зі снігового замету понад 2150 автівок, евакуювавши 2900 громадян

Протягом ночі поліцейські витягли зі снігового замету понад 2150 автівок та евакуювували приблизно 2900 громадян. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький у Facebook.

За його словами, у місцях тимчасового відстою на території Дніпропетровської, Одеської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської, Полтавської та Київської областей перебуває близько 1735 вантажних транспортних засобів.

"Патрульні надали необхідну допомогу громадянам, які потрапили в снігову пастку на автодорогах та були заблоковані у власних автомобілях. Автівки звільняли зі снігової пастки, а громадян доправляли до Пунктів Незламності, перечекати заметіль до ранку.

Через значне ускладнення погодних умов, а також для забезпечення безпеки дорожнього руху, ми залучили додаткові екіпажі поліції. Якщо маєте змогу — перечекайте негоду вдома", -  наголосив Олексій Білошицький. 

Як повідомлялося, в Одесі знайшли тіла трьох людей, які замерзли на смерть через негоду.. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті