Унаслідок вибуху в Мелітополі до лікарні потрапив колаборант, який відповідав за ЖКГ, архітектуру та будівництво

В окупованому Мелітополі Запорізької області внаслідок вибуху до лікарні потрапив так званий "в.о. заступника міністра" з будівництва, архітектури та ЖКГ. Про це 12 травня заявили у Слідчому комітеті РФ.

"12 травня 2023 року в сміттєвій урні, розташованій біля під'їзду багатоквартирного будинку в місті Мелітополі, невстановлена особа "заклала саморобний вибуховий пристрій", - заявили росіяни.

У результаті цей пристрій спрацював, коли колаборант виходив із під'їзду. Він із мінно-вибуховими травмами потрапив до лікарні.

Російські "слідчі" вже розслідують справу за фактом "замаху" на вбивство загальнонебезпечним способом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в центрі окупованого Мелітополя прогримів сильний вибух.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті