Унаслідок вибуху в Мелітополі до лікарні потрапив колаборант, який відповідав за ЖКГ, архітектуру та будівництво

В окупованому Мелітополі Запорізької області внаслідок вибуху до лікарні потрапив так званий "в.о. заступника міністра" з будівництва, архітектури та ЖКГ. Про це 12 травня заявили у Слідчому комітеті РФ.

"12 травня 2023 року в сміттєвій урні, розташованій біля під'їзду багатоквартирного будинку в місті Мелітополі, невстановлена особа "заклала саморобний вибуховий пристрій", - заявили росіяни.

У результаті цей пристрій спрацював, коли колаборант виходив із під'їзду. Він із мінно-вибуховими травмами потрапив до лікарні.

Російські "слідчі" вже розслідують справу за фактом "замаху" на вбивство загальнонебезпечним способом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в центрі окупованого Мелітополя прогримів сильний вибух.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті