Унаслідок російського удару по Запоріжжю кількість загиблих зросла до 4 людей

Унаслідок російського удару по Запоріжжю кількість загиблих зросла до 4  людей. Про це повідомив очільник Запорізкої ОВА Іван Федоров.

"4 людини загинуло. Понад 20 людей травмовано" - захначив Федоров

Як зазначили в ОВА, зазнали руйнувань приватні будинки, магазини. На місці працюють всі екстрені служби - ліквідовують наслідки атак.Як повідомлялося, 5 квітня пообіді окупаційні війська рф вдарили трьома ракетами по території обласного центру, невдовзі – здійснили повторний удар ще двома ракетами.

Як повідомлялося, 5 квітня пообіді окупаційні війська рф вдарили трьома ракетами по території обласного центру, невдовзі – здійснили повторний удар ще двома ракетами.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті