Унаслідок обстрілу села Львове на Херсонщині загинув 57-річний чоловік

Унаслідок обстрілу росіянами села Львове на Херсонщині загинув 57-річний чоловік. Про це повідомила Херсонська ОВА у Телеграм 4 березня.

"Сьогодні опівдні російська армія обстріляла село Львове Тягинської тергромади, - є загиблий. Під час обстрілу уламкове поранення грудної клітини дістав 57-річний чоловік. Він загинув у власному будинку", - йдеться у повідомленні.

У селі пошкоджені кілька осель мирних мешканців та будинок культури.

Як повідомлялося, 3 березня у Херсонській області внаслідок ворожих обстрілів загинула одна людина, ще десятеро зазнали поранень.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті