Унаслідок обстрілу Брянської області РФ постраждали російські військовослужбовці

Четверо російських військовослужбовців постраждали внаслідок обстрілу Брянської області. Про це з посиланням на свої джерела пише російське опозиційне видання "ASTRA" 9 лютого.

"Джерела "ASTRA" повідомили, що ввечері 8 лютого з боку України почався обстріл поблизу села Чорноземне містечко Климовського району Брянської області", - ідеться в повідомленні. 

Уточнюється, що в результаті обстрілу в Климовську ЦРЛ доставлено 4 військовослужбовців контрактної служби. У них мінно-вибухові травми і контузія легкого ступеня.

Раніше повідомлялося, що Брянську, Курську, Орловську області РФ, а також Краснодарський край і акваторію Чорного моря атакували безпілотники.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті