Умєров провів "продуктивну розмову" з міністром оборони США Ллойдом Остіном

Очільник Міноборони України Рустем Умєров провів телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном 15 серпня. Про це Умєров повідомив у Телеграм-каналі очолюваного ним відомства. 

"Мав продуктивну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном", - зазначив Умєров. 

За його словами, він детально поінформував Остіна про поточну ситуацію на фронті та потреби українських Сил оборони.

"Вдячний пану Остіну та американському народу за безперервну та всебічну підтримку з початку повномасштабного вторгнення РФ. Спільними зусиллями з нашими союзниками продовжуємо боротьбу за мир у нашій країні та стабільність у Європі та світі", - написав також український міністр.

Раніше в Пентагоні розповіли, що саме увійшло до нового пакету допомоги Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті