Умєров і Сирський обговорили детальний план дій ЗСУ на 2024 рік

Міністр оборони Рустем Умєров і головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський під час першої робочої наради обговорили детальний план дій ЗСУ на 2024 рік. Про це повідомляє Міністерство оборони 9 лютого.

"Надзвичайно важливе питання – налагодження системи логістики та вчасного задоволення військових необхідними потребами. Фокус - на дієву систему ротацій та відпочинку підрозділів", ідеться в повідомленні.

Міністр оборони і головнокомандувач ЗСУ також обговорили підвищення якості навчання, забезпечення навчальних центрів, підготовку нових інструкторів та врахування сучасного досвіду.

Окрема увага буде приділена новому роду сил ЗСУ – Сил безпілотних систем.

"Ми очікуємо на нові рішення, узагальнення досвіду. І головне - технічні завдання для розробки нових зразків. Тих, які створять нам стратегічну перевагу завтра. Дякую генерал-полковнику за змістовну нараду", – підкреслив Умєров.

Як повідомлялося, 8 лютого Президент Володимир Зеленський провів зустріч із на той час головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та подякував йому за два роки захисту України. Після цього був оприлюднений указ Президента про призначення Сирського на посаду головнокомандувача ЗСУ.

Сирський окреслив нові завдання на новій посаді. Серед них - чітке планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, раціональний її перерозподіл, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів, запровадження нових технічних рішень на полі бою.

9 лютого Умєров представив у Генеральному штабі ЗСУ нового головнокомандувача.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті