Умєров обговорив із главою Пентагону стратегію і план операцій на 2024 рік

У рамках робочого візиту до США міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся з міністром оборони США Ллойдом Остіном, сторони обговорили стратегічні цілі та план операцій України на 2024 рік. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Як повідомляється, на зустрічі також були присутні голова Офісу президента України Андрій Єрмак, заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, заступник начальника Генштабу України генерал-майор Олександр Кириленко, посол України в США Оксана Маркарова.

Умєров подякував американському колезі за новий пакет допомоги, а також за лідерство в організації у Вашингтоні американсько-української конференції розвитку оборонних індустрій України.

Окремо міністри обговорили розвиток спільного оборонного співробітництва, залучення інвестицій у ВПК. Умєров наголосив на важливості проведення у Вашингтоні конференції розвитку оборонної індустрії. Цього разу у Вашингтоні зібралися представники понад 350 українських та американських виробництв.

"Українська зброя, техніка і технології мають зайняти нішу росіян на ринку озброєння. Для цього нам потрібна потужна Оборонна коаліція, щоб об'єднати зусилля в боротьбі проти російського терору. Збільшення спроможностей виробництва озброєння і техніки в Україні - це також питання українських і національних інтересів", - наголосив Умєров.

Крім того, під час зустрічі сторони обговорили продовження підтримки України з боку США у 2024 році. Україна сподівається на позитивне рішення щодо цього

Також обговорювалося посилення протиповітряної оборони. Як повідомили у відомстві, міністри оборони України та США обговорили також активізацію будівництва фортифікаційних споруд. Умєров поінформував Остіна про останні новини в цьому напрямі.

Умєров зазначив, що окремий пріоритет на наступний рік - це НАТО.

"Наша мета і завдання - привести Сили оборони у відповідність до принципів і стандартів Альянсу", - сказав міністр.

Як повідомлялося, Держдеп США відправить в Україну радника для боротьби з корупцією та залучення інвестицій. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті