Помер відомий французький режисер Жан-Люк Годар (ФОТО)

Відомий французький режисер Жан-Люк Годар помер на 91-му році життя. Про це повідомляє французьке видання Liberation.

Причин смерті режисера не називають.

У березні 2021 року Годар заявив про завершення кар'єри. Годар наголосив, що, перш ніж остаточно розпрощається з кар'єрою, хоче зняти ще дві картини, робота над якими на той момент уже розпочалася. Ідеться про фільми "Смішні війни" та "Сценарій".

Найвідомішими картинами режисера стали "Жити своїм життям", "На останньому диханні", "Жінка є жінка", "Банда аутсайдерів", "Альфавіль" і багато інших.

У 2011 році Годар був нагороджений премією "Оскар" за внесок у розвиток кінематографа.

У 2018 році Годар відмовився відвідувати росію через справу українського політв'язня, режисера Олега Сенцова, а перед тим вимагав його звільнення.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті