Помер відомий французький режисер Жан-Люк Годар (ФОТО)

Відомий французький режисер Жан-Люк Годар помер на 91-му році життя. Про це повідомляє французьке видання Liberation.

Причин смерті режисера не називають.

У березні 2021 року Годар заявив про завершення кар'єри. Годар наголосив, що, перш ніж остаточно розпрощається з кар'єрою, хоче зняти ще дві картини, робота над якими на той момент уже розпочалася. Ідеться про фільми "Смішні війни" та "Сценарій".

Найвідомішими картинами режисера стали "Жити своїм життям", "На останньому диханні", "Жінка є жінка", "Банда аутсайдерів", "Альфавіль" і багато інших.

У 2011 році Годар був нагороджений премією "Оскар" за внесок у розвиток кінематографа.

У 2018 році Годар відмовився відвідувати росію через справу українського політв'язня, режисера Олега Сенцова, а перед тим вимагав його звільнення.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті