Уламки збитих цілей впали в чотирьох районах Київської області

Падіння уламків збитих БПЛА зафіксовано в чотирьох районах Київської області вранці 7 жовтня. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у facebook.

"Ворог не припиняє атаки на Київщину. Сьогодні вночі та зранку наш регіон був атакований ударними дронами та ракетами. В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі. ...Падіння уламків збитих цілей фіксуються в чотирьох районах області", - написав Кравченко.

За його словами, влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не зафіксовано. Постраждалих серед населення немає. 

Внаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей пошкоджено три приватні будинки, складське приміщення та два автомобілі. Пошкодження будинків незначні - вибиті вікна, двері. Пожежі, які виникли внаслідок падіння уламків, оперативно ліквідовані. 

Раніше повідомлялось, що над Україною збито 32 ударних БПЛА та 2 крилаті ракети "Кинджал".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті