Уламки російських дронів пошкодили агропідприємство у Хмельницькій області

Приміщення агропідприємства в Шепетівському районі на Хмельниччині зазнало пошкоджень внаслідок падіння уламків збитих російських дронів "Шахед". Про це повідомив у Фейсбуці перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Він нагадав, що вночі під час чергової ворожої атаки у регіоні успішно спрацювали сили ППО.  

"Разом з тим надійшла інформація, що внаслідок атаки в Шепетівському районі пошкоджено дах, вікна та двері приміщення агропідприємства. Усі відповідні служби працюють", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Хмельницькій області сили протиповітряної оборони відпрацювали по ворожим безпілотникам.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті