Уламками ворожого БпЛА пошкоджено житловий будинок на Полтавщині

Внаслідок російської атаки у Миргородському районі Полтавщини уламки БпЛА впали на житловий будинок. Про це повідомляє голова Полтавської ОВА Філіп Пронін у своєму телеграм-каналі.

"Під час повітряної тривоги уламки, ймовірно, ворожого БпЛА впали на житловий будинок в Миргородському районі. За попередньою інформацією ніхто не постраждав", - зазначив Пронін.

Також він додав, що вже вранці на місці буде працювати профільна комісія, яка зафіксує руйнування, а власники будинку отримують грошову допомогу.

Як повідомлялось раніше, Сили протиповітряної оборони знищили 34 "шахеда".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті