"Укрзалізниця" підтвердила інформацію про рух контрейлерних поїздів з фурами через польський кордон

"Укрзалізниця" готується масово переправляти через українсько-польський кордон контрейлерні поїзди з фурами, польські митники наразі проводять огляд навантаженого 23-ма українськими фурами тестового контрейлерного поїзда. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ "Укрзалізниця" Валерій Ткачов на зустрічі з агроекспортерами 7 грудня, пише Interfax-Україна.

"Зараз у нас стоїть навантажений поїзд на переході з Хрубешувом (пункт пропуску "Ізов - Хрубешув". - "ОстроВ"). У нас уже є завантажені 23 вагони контрейлерні з фурами", - повідомив Ткачов.

Він також підтвердив інформацію в поширюваному в інтернеті вірусному відео, на якому залізницею рухаються навантажені на котрейлерні платформи українські фури. 

За словами Ткачова, наразі українська та польська сторони узгоджують технічні питання. У польської митниці є питання щодо габаритів вантажів, а також щодо наявності в баках фур палива.

"Найближчим часом ці питання ми намагатимемося вирішити, щоб його пропустили. Щойно цей тестовий поїзд пройде і все буде добре, ми запустимо це в масовому порядку", - сказав Ткачов.

Він уточнив, що оператором таких вантажоперевезень залізницею буде Український державний центр транспортного сервісу "Ліски".

Раніше повідомлялось, що посли країн Балтії оголосили Варшаві демарш через страйк перевізників на українському кордоні.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті