"Укрзалізниця" оголосила війну "прилипалам" та змінила правила продажу квитків на міжнародні рейси

Компанія "Укрзалізниця" змінила правила продажу квитків на міжнародні рейси для того, щоб унеможливити їх перепродаж. Про це "УЗ" повідомила у Telegram 28 січня. 

Як повідомляється, було змінено схему продажу квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси. Зокрема, йдеться про поїзд №67/68 Київ-Варшава-Київ, оскільки квитки в цьому напрямку можна купити лише онлайн.

Однак перекупники почали "полювати" за квитками з повернень та перепродувати їх.

""Свєта - рішаю білети" (наша вже тепер ексспівробітниця), "Віталік - білети на поїзд", і не сподівайтесь, щось знову "порішати". Ваш час закінчився. Наші пасажири очікують чіткості та прозорості від нас, тож жодним "рибкам-прилипалам" не місце поряд з "Укрзалізницею"", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з цим тепер всі квитки, котрі будуть повертатись, будуть вводитись в систему для продажу за день до відправлення потягу.

З цього слідує, що загальний продаж квитків буде стартувати як і раніше - за 20 днів до відправлення, а от повернені квитки можна буде придбати лише за день то відправлення потягу.

"Якщо ви не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер не потрібно за ними полювати чи звертатись до "перекупників" - можна для термінових справ знайти всі повернуті квитки в цей чіткий часовий проміжок. А квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше, ніж за 30 хвилин після здачі", - розповіли в "Укрзалізниці".

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" запустила нові поїзди з Харкова до Краматорська та Слов'янська. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті