"Укрпошта" випустить марки, присвячені Маріуполю та трагедії драматичного театру

14 березня Укрпошта презентує поштовий випуск «Місто Героїв. Маріуполь» на знак вшанування пам’яті тих, хто самовіддано боронив місто від окупантів та тих десятків тисяч маріупольців, які стали жертвами найжорстокіших злочинів росіян. Про це повідомляє "Укрпошта".

Навесні 2022 року весь цивілізований світ здригнувся від жахливих подій у Маріуполі:  16 березня  російські загарбники скинули дві надпотужні авіабомби на його будівлю, де від обстрілів переховувалося близько тисячі мирних жителів, зокрема жінки та діти.  

Саме будівля Драмтеатру стала головним зображенням нового поштового випуску Укрпошти «Місто Героїв. Маріуполь». Театр завжди був серцем Маріуполя і поштова марка відтворює будівлю після російського удару, а її дзеркальне відображення нагадує про те, яким був театр до війни – місцем свят, концертів, культурного життя міста. 

Особливістю цього випуску є унікальне покриття марок частинками сталі, виготовленої на комбінаті «Азовсталь» – символі незламності українських захисників. На українських поштових марках вперше була застосована технологія термографії, що стало можливим завдяки співпраці Укрпошти з провідною світовою компанією з поліграфічних послуг Cartor Security Printers (Франція).

Тираж поштової марки «Місто Героїв. Маріуполь» становить 400 000 примірників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті