"Укрпошта" анонсувала воєнні марки, присвячені українській зброї

"Укрпошта" анонсувала благодійний випуск нового поштового блоку з воєнними марками «Зброя перемоги. Made in UA». Про це повідомляє пресслужба поштового оператора.

"Анонсуємо благодійний випуск «Зброя перемоги. Made in UA»", - йдеться у повідомленні.⠀У поштовому блоці — шість марок з новітніми зразками зброї українського виробництва:⠀• розвідувальний безпілотний комплекс Shark;

• ударний оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс «Лютий»;

• FPV-дрон «Ескадрон»;

• самохідна артилерійська установка (САУ) «Богдана»;

• бронеавтомобіль «Козак»;

• морський дрон MAGURA V5.⠀

⠀30 грн з кожного проданого поштового блока піде донат на підтримку Сил безпеки й оборони України.⠀Новинку буде введено в обіг 13 квітня - у День працівника оборонно-промислового комплексу України."Ми подякуємо тим, хто створює озброєння, що оберігає й надихає наших воїнів і воїтельок. А ще — відзначимо, як цього дня у 2022-му пішов на дно крейсер «москва», що зображений на нашій легендарній марці", - зазначили в "Укрпошті".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті