Укргазвидобування пробурило дві свердловини, які дають майже 500 тис. куб. м газу

Укргазвидобування ввело в експлуатацію дві свердловини, які разом можуть давати за одну добу до  500 тис. куб. м газу. Про це повідомляє Міненерго у своєму телеграм-каналі 9 листопада.

"Укргазвидобування пробурило дві свердловини: одна з них розвідувальна на нещодавно відкритому родовищі, інша – експлуатаційна, на родовищі, якому понад 50 років", - зазначається у повідомленні.

Зазначається, що місце буріння першої свердловини - розвідувальної  - було визначене завдяки проведеним раніше 3D-сейсморозвідувальним дослідженням. а інша свердловина пробурена на "старому" родовищі, яке має поклади з високим залишковим потенціалом, але характеризується ускладненою геологічною будовою.

Як повідомлялось раніше, в Україні відкрили нове родовище на мільярд кубометрів газу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті