Укренерго виконала 60% запланованих робіт з відновлення енергомереж - Шмигаль

Державна компанія "Укренерго" виконала більше половини запланованих робіт з відновлення енергомереж внаслідок осінньо-зимових ракетних атак російських військ по енергетичній інфраструктурі України. Про це на засіданні Кабінету Міністрів України заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль 25 липня.

"Продовжуємо кампанію з відбудови енергетики. Національна компанія «Укренерго» виконала близько 60% запланованих робіт із відновлення мереж. Рухаємося чітко в межах графіків. У підсумку плануємо додати в енергосистему 1,7 ГВт потужності. Таке завдання поставив перед Міністерством енергетики.

Від початку року відремонтовано 14,5 тис. км  повітряних ліній, низку підстанцій та електрообладнання. Забезпечується посилений захист для енергооб’єктів. Одночасно ведуться роботи з підготовки до зими й теплоенергетики. Ремонти ТЕЦ, котелень, теплових електростанцій відбуваються в плановому режимі", - заявив Шмигаль.

Як повідомлялося раніше, відновлення енергосистеми України для проходження зими обійдеться в 50 млрд грн

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті