Укренерго повідомило про обсяг обмежень світла на 14 грудня

На завтра, 14 грудня, Укренерго планує застосувати одну та дві черги відключень, починаючи з 00.00 до 22.00. Про це 14 грудня йдеться у повідомленні компанії.

Час застосування і обсяг обмежень будуть такими:

🔹ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ

  • 00:00 – 13:00 – одна черга відключень
  • 13:00 – 17:00 – дві черги відключень
  • 17:00 – 22:00 – одна черга відключень 

ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА БІЗНЕСУ

  • 00:00 – 24:00 – застосування графіків обмеження потужності.

"Причина запровадження обмежень – пошкодження енергообʼєктів внаслідок російських ракетно-дронових атак у листопаді-грудні. Ремонтні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання", - йдеться у повідомленні.

В Укренерго попереджають, що час застосування та обсяг обмежень протягом доби можуть змінитись. Актуальну інформацію про графіки відключень у вашому регіоні дізнавайтесь на сайті чи офіційних сторінках обленерго у соцмережах.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті