Україну ніхто не підштовхує до переговорів, вона сама визначає умови – постпред США до НАТО

Умови та час для переговорів із Росією визначає Україна, а НАТО та США не підштовхують нашу країну до переговорів. Про це 28 листопада повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на заяву представниці США в НАТО Джуліанну Сміт.

"Наша позиція як Сполучених Штатів, і вона підтримується в НАТО - ми маємо забезпечити, щоб президент Зеленський та Україна були у найсильнішій позиції на момент початку таких переговорів", - заявила посол Сполучених Штатів у НАТО.

Але саме питання переговорів з росією залишається в руках Володимира Зеленського. Сміт підкреслила, що саме президент України вирішує коли та на яких умовах сідати за стіл переговорів.

Наразі проведення переговорів малоймовірне, оскільки самі росіяни поки що не сприймають Україну серйозно.

"Але рішення буде в руках українців, ми не підштовхуємо їх до якоїсь певної дати чи графіку", - додала Сміт.

Нагадаємо, раніше Михайло Подоляк заявив, що Україна не піде на капітуляцію в обмін на світ.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті