"Українці неймовірні". Байден заявив, що Штати не вестимуть переговори про Україну без неї

Президент США Джо Байден назвав «суттєвою» перемогою України повернення Херсону під контроль ЗСУ після тривалої російської окупації та запевнив, що Сполучені Штати не прагнуть вести жодних переговорів про Україну без неї. З відповідною заявою він виступив у понеділок під час пресконференції на Балі, де зустрічався з китайським лідером, передає Укрінформ із посиланням на Білий дім.

«Насамперед це була значна, суттєва перемога України. Суттєва перемога. І я можу лише аплодувати мужності, рішучості та боєздатності українського народу й українських військових»,- зазначив глава Білого дому на прохання прокоментувати, що означає для нього повернення українськими силами контролю над Херсоном.

Байден підкреслив, що українці є неймовірними. У цьому зв’язку він зауважив, що Сполучені Штати продовжать забезпечувати український народ всім необхідним, щоби він мав можливість захищати себе.

«І ми не збираємося вести жодних переговорів без участі української сторони. Нічого про Україну без України. Це рішення щодо початку переговорів має прийняти Україна»,- зауважив Байден.

Він також висловив припущення, що зараз бойова активність на фронті в Україні може «дещо сповільнитися» через погодні умови та неможливість для військових підрозділів легко пересуватися по країні.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у розмові з головою Об'єднаного комітету начальників штабів армії США генералом Марком Міллі наголосив на необхідності звільнення всієї території України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті