Український письменник Жадан отримав в Польщі премію імені Серхіо де Молла

Український письменник Сергій Жадан отримав премію Серхіо де Молла, яку вручають за визначні досягнення в області боротьби за права людини. Про це письменник розповів на своїй сторінці у Facebook.

"Премія імені Серхіо де Молла присвячена питанням прав людини. Гадаю, для України це сьогодні питання нагальні та життєво важливі - російські окупанти позбавили тисячі наших співвітчизників елементарних прав та свобод. Власне, ця війна і ведеться нами за наші права, зокрема - за право лишатися собою", - написав Сергій Жадан.

Разом із премією митець отримав ще й 10 тисяч злотих нагороди. Їх Жадан пообіцяв спрямувати на оборону Харкова.

Як повідомлялося раніше, Сергій Жадан отримав Премію миру Німецької книготоргівлі

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті