Український письменник Жадан отримав європейську премію за захист демократичних цінностей

Український письменник Сергій Жадан отримав Schwarzkopf Europe Prize за підтримку демократичних цінностей. Про це у Телеграмі повідомило Міністерство культури та інформаційної політики.

"Сергій Жадан активно підтримав Помаранчеву революцію та Євромайдан, тому його поезія та погляди символізують активне українське громадянське суспільство. Перед обличчям війни він уособлює надію не лише для України, а й для всієї Європи», - зазначили організатори.

Премію Schwarzkopf Europe щороку вручають громадським діячам або організаціям, які відстоюють демократичні цінності, такі як свобода вираження думки, мирне співіснування, захист навколишнього середовища та боротьба з репресивними і недемократичними режимами.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті