Українські військові просунулися у Луганській області та закріпилися на нових позиціях - Гайдай

Українські військові змогли досягти локальних успіхів та закріпитися на нових позиціях у Луганській області. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Декілька сотень метрів у нас за вчорашній день додалось, які наші військові контролюють. Тому що певні атаки були відбиті і мало місце певне просування. Наші захисники закріпились. Друге - величезна кількість "бавовни" сталась на територіях різних будівель, які займали окупанти. Це і склади, і боєкомплект, і техніка, і особовий склад. Можемо констатувати, що за минулий тиждень вони втратили десь 400 людей особового складу у різних місцях, а також біля сотні одиниць військової техніки. Тож ми сподіваємось найближчим часом почути ще кілька новин від наших захисників", - розповів Сергій Гайдай.

Як повідомлялося раніше, окупанти на Луганщині не хочуть обмінювати полонених з "ЛНР".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті