Українські партизани підпалили поле та базу окупантів під Маріуполем (ВІДЕО)

Українські партизани підпалили поле із зерном під Маріуполем, внаслідок чого вогонь перекинувся на ремонтну базу окупантів. Про це 1 серпня у Telegram повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

"Чергове підпалене поле з українським зерном. Пожежа перекинулася на ремонтну базу, розташовану на околиці селища Безіменне. На території бази окупанти ремонтують і фарбують важку військову техніку. за крейсером "Москва", - заявив чиновник.

Також Андрющенко заявив, що зрештою вогонь знищив танк. При цьому росіяни намагаються погасити пожежу, щоби врятувати іншу військову техніку на базі.

Раніше повідомлялося, що окупанти крадуть майно мешканців Маріуполя, розбираючи завали будинків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті