Українська авіація завдала 13 ударів по рашистах за добу

Українська авіація завдала 13 ударів по районах зосередження живої сили окупантів за останню добу. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 3 грудня.

"Авіація Сил оборони протягом поточної доби завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також удар по позиції зенітно-ракетного комплексу окупантів", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що в районі населеного пункту Підгородне Донецької області, було збито ворожий літак.

"Інформація щодо його типу уточнюється", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління, склад боєприпасів та 2 райони зосередження особового складу і озброєння та військової техніки ворога.

Раніше повідомлялось, що в Генштабі ЗСУ розповіли про втрати окупантів: мінус 510 рашистів

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті