Українка Магучих виграла срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українська спортсменка Ярослава Магучих виграла срібну нагороду на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить цими днями у Сполучених Штатах Америки.

Українка, яка виступає у стрибках в висоту, у фіналі змагань змогла стрибнути на висоту 2.02 метри. Такий самий показник і у переможниці - австралійки Елеонор Петтерсон, утім, вона взяла цю позначку з меншої кількості спроб.

Ще одна українка, Ірина Геращенко, зупинилася в одному кроці від п'єдесталу: вона взяла висоту у рівно два метри, але у загальному заліку фінішувала лише четвертою.

Як повідомлялося раніше, український легкоатлет Андрій Проценко виграв бронзову нагороду на чемпіонаті світу у США.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті