Україна вже працює над отриманням нових комплексів Patriot – Маркарова

Україна вже працює над тим, щоб США передали більше систем ППО Patriot. Про це в ефірі національного телемарафону заявила посол України у США Оксана Маркарова.

"Ми можемо не тільки чекати, а й працюємо над цим. Я можу процитувати президента Зеленського на його прес-конференції з Байденом: "Я можу сказати спасибі за системи Patriot і наступний меседж - що нам потрібно більше за Patriot". Я сподіваюся, що ми зможемо контрактувати на майбутнє деякі системи", – заявила вона.

Також Маркарова підкреслила, що візит Зеленського до США має наслідки. Зокрема, у Конгресі значно активізувався процес ухвалення рішень.

"Ми вже маємо за добу, поки поверталися в Україну, конкретні серйозні результати - і законопроєкт про можливість притягнення російських злочинців до відповідальності в США, і допомогу Україні на 45 мільярдів доларів, і поправка про надання повноважень прокурору США щодо використання конфіскованих російських активів як допомоги Україні, та робота з пакету безпеки, в якому є Patriot, але там не лише вони, там багато нових можливостей", - додала Маркарова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські військові навчатимуться управляти ЗРК Patriot кілька місяців.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті