Україна, ООН та Туреччина заявили, що 14 суден із продовольством перетнуть Чорне море

Україна, ООН та Туреччина у рамках зернового коридору погодили рух 14 суден з українським продовольством, які мають вирушити у понеділок, 31 жовтня. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, три делегації також погодилися провести інспекції у понеділок для 40 суден, які відправляються з України.

У заяві Спільного координаційного центру (СКЦ) у Стамбулі сказано, що учасники "зернового коридору" повідомили про свої наміри росію.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що керівництво росії більше зацікавлене у загостренні продовольчої кризи, ніж у виконанні підписаних документів щодо реалізації "зернового коридору".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті