Українці, яких призначили винними в ліквідації бойовика "ДНР" Мотороли, отримали від 12 років колонії до довічного ув'язнення

Чотирьох українців, яких призначили винними в ліквідації бойовика "ДНР" Мотороли, отримали від 12 років колонії до довічного. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на вирок Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону.

Формального командира НЗФ "батальйон "Спарта" Арсена Павлова на прізвисько "Мотрола" 16 жовтня 2016 року підірвали в Донецьку в ліфті будинку, де він мешкав у конфіскованій у законних власників квартирі. 

За версією слідства, Олександр Погорєлов, який отримав довічне, встановив вибухівку на даху ліфта. Підсудний раніше заявляв, що до нього застосовували тортури електрострумом.

Дані про польового командира нібито збирав Василь Чурилов - він отримав 13 років колонії суворого режиму. Олександр Тимошенко нібито займався шпигунством і був засуджений до 12 років, а Артема Єна відправили в колонію на 17 років за "сприяння терористичній діяльності".

Показово, що цих же українців визнали винними в замаху на ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті