Українці в Ротердамі вийшли на акцію проти компанії Dove: вона досі працює в РФ

Українські активісти у Роттердамі принесли до корпоративного офісу Unilever білборд із зображенням поранених українських військових, які позують у стилі реклами Dove. Про це "ОстроВу" повідомили учасники акції 11 серпня.

Таким чином українці висловили протест проти ведення бізнесу у росії. «Реклама» показує людську ціну податкових внесків, сплачених Unilever в бюджет російської держави.

Незважаючи на минулорічну обіцянку компанії Unilever «переглянути» свою діяльність в РФ, її чистий прибуток збільшився на 91% з 4,9 млрд руб. до 9,2 млрд руб. Податкові внески Unilever в 2022 році оцінюються в понад 331 мільйонів доларів.

Цього року на Unilever також поширювався новий російський закон, який зобов’язуває усі великі компанії безпосередньо долучитися до військових дій, надавши 3000 своїх співробітників до призову на військову службу російських збройних сил.

Після того, як наприкінці червня Путін підтвердив, що ПВК Вагнер, яку уряд Великої Британії визнає терористичною організацією, фінансується безпосередньо російською державою, до нового генерального директора Unilever Гайна Шумахера є серйозні питання, на які слід негайно дати відповіді щодо діяльності компанії в РФ.

«Сьогодні ми принесли сюди зображення хоробрих поранених ветеранів української армії, щоб показати справжню ціну бізнесу Unilever у росії. Ми вважаємо, що працівникам Unilever важливо знати правду про те, як їх роботодавець віддає мільйони податків державі, яка вбиває мирних жителів. Деякі світові компаній вже покинули ринок росії. Ми сподіваємося, що тиск з боку української громади, а також зі сторони співробітників Unilever змусить компанію нарешті припинити фінансування війни. Час виправдань закінчився», - заявила Катя Комлач, волонтер Фундації  «Українці у Нідерландах».

Як повідомлялося раніше, Нідерланди передали Україні медичні комплекси для роботи в польових умовах

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті