Українським школам за кордоном треба більше підручників - Мінреінтеграції

Понад 6 тисяч підручників потребують українські школи за кордоном. Про це повідомляє Мінреінтеграції 11 червня у телеграм.

Це питання обговорювали учасники спеціальної наради під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти, до МОН надійшла заявка на виділення понад 6000 підручників із резервного фонду для українських шкіл при громадських організаціях, які працюють за кордоном. А саме:

• 2117 підручників для Бельгії,

• 4327 – для Польщі,

• 430 – для Швейцарії.

Наразі виділено вже більш ніж 5000 підручників (Бельгія – 1830, Польща – 3510 і Швейцарія – 247). Це становить 82% від потреби.

Вже вирішено питання щодо передачі підручників дипломатичними каналами до українських шкіл у Польщі, Бельгії та Швейцарії.

Як повідомлялося, президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни до закону про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території України.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті