Український серіал "Спіймати Кайдаша" з’явиться на Netflix

Серіал "Спіймати Кайдаша" за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я", вийде на Netflix 29 березня, - повідомляє 24.tv.ua.

Режисеркою сучасного інтерпретації твору виступила Наталка Ворожбит, найбільш відома за кінострічками "Кіборги", "Дике поле", "Погані дороги". Саме вона майстерно показала кумедну історію української сім'ї, що складається з 8 головних героїв. Хронологічно охопила період з 2005 до 2014 року.

Один з акторів Тарас Цимбалюк зізнався, що раніше відповідь на питання, чи буде продовження серіалу, зводилась до практично чіткого "Ні", але зараз каже, що все може бути.

"Звичайно, хочеться вірити у продовження такого народного, нашого українського серіалу! Дякуємо за любов до "Кайдашів"!, – написав актор.

Видання зазначає, що з минулої весни Netflix активно почав додавати на платформу український контент. Доступний він переважно на території України. Окрім "Спіймати Кайдаша", там можна переглянути 21 український проєкт. Серед них:

  • "Мої думки тихі";
  • "Я працюю на цвинтарі";
  • "Віддана";
  • "Носоріг";
  • "Слуга народу";
  • "Скажене весілля";
  • "Поводир";
  • "Максим Оса та золото Песиголовця" та інші.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті