Український серіал "Спіймати Кайдаша" з’явиться на Netflix

Серіал "Спіймати Кайдаша" за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я", вийде на Netflix 29 березня, - повідомляє 24.tv.ua.

Режисеркою сучасного інтерпретації твору виступила Наталка Ворожбит, найбільш відома за кінострічками "Кіборги", "Дике поле", "Погані дороги". Саме вона майстерно показала кумедну історію української сім'ї, що складається з 8 головних героїв. Хронологічно охопила період з 2005 до 2014 року.

Один з акторів Тарас Цимбалюк зізнався, що раніше відповідь на питання, чи буде продовження серіалу, зводилась до практично чіткого "Ні", але зараз каже, що все може бути.

"Звичайно, хочеться вірити у продовження такого народного, нашого українського серіалу! Дякуємо за любов до "Кайдашів"!, – написав актор.

Видання зазначає, що з минулої весни Netflix активно почав додавати на платформу український контент. Доступний він переважно на території України. Окрім "Спіймати Кайдаша", там можна переглянути 21 український проєкт. Серед них:

  • "Мої думки тихі";
  • "Я працюю на цвинтарі";
  • "Віддана";
  • "Носоріг";
  • "Слуга народу";
  • "Скажене весілля";
  • "Поводир";
  • "Максим Оса та золото Песиголовця" та інші.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті