Український морський безпілотник намагався атакувати російські кораблі в Чорному морі – Міноборони РФ

Український морський безпілотник намагався атакувати російські кораблі в Чорному морі ввечері 17 серпня. Про це повідомляє Міноборони РФ.

"Сьогодні о 22.55 збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати морським безекіпажним катером кораблі Чорноморського флоту, які виконують завдання з контролю судноплавства в південно-західній частині Чорного моря, за 237 км на південний захід від Севастополя", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Міноборони РФ, під час відбиття атаки український безекіпажний катер знищено вогнем з бортового озброєння кораблів Чорноморського флоту – сторожового корабля "Питливий" та патрульного корабля "Василь Биків".

Як повідомлялося раніше, у Новоросійській бухті внаслідок атаки дронів пошкоджено великий десантний корабель "Оленегорский горняк".

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті