Українські захисники відбили понад 79 атак ворога, збили дві керовані ракети – Генштаб

Сили оборони відбили понад 79 атак ворога на п’яти напрямках, уразили 13 районів зосередження живої сили. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 24 березня.

"Противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, – сказано в повідомленні. – Завдяки професійним і злагодженим діям наші захисники відбили на них понад 79 атак противника".

Зазначається, що українська авіація за минулу добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили ще один район зосередження живої сили, озброєння і військової техніки противника ворога та пункт управління.

Крім того, було уражено зенітно-ракетний комплекс та 2 склади паливно-мастильних матеріалів.

"Також наші захисники збили дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 4 БПЛА різних типів", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що російські Су-35 випустили по Одеській області дві ракети Х-59. Сили ППО ЗСУ їх знищили.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті