Українські захисники відбили 16 атак, уразили 11 районів зосередження особового складу та 3 склади боєприпасів ворога за добу – Генштаб

Сили оборони уразили 11 районів зосередження особового складу та 3 склади боєприпасів за добу, а також відбили 16 атак ворога протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 3 червня.

"Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей, – сказано в повідомленні. – Протягом доби окупанти здійснили 16 атак, проте всі вони були відбиті підрозділами сил оборони".

Зазначається, що авіація сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та знищила 3 ворожих розвідувальних БПЛА.

Крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили пункт управління, 1 зенітно-ракетний комплекс та 3 склади боєприпасів.

Раніше повідомлялось, що артилеристи ЗСУ знищили два російські БТРи та гаубицю "Мста-Б".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті