Українські захисники уразили 13 районів зосередження окупантів і збили ворожий БПЛА – Генштаб

Сили оборони уразили 13 районів зосередження ворога протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 18 березня.

"Протягом доби авіація Сил оборони України завдала 6 ударів по районах зосередження загарбників", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії за добу уразили 7 районів зосередження особового складу та військової техніки противника.

Підкреслюється, що цієї доби українські захисники також збили ворожий БПЛА "Шахед-136".

Раніше повідомлялось, що десять російських танків та БТР спалили спецпризначенці СБУ "Білі Вовки" за одну ніч.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті