Українські захисники уразили 12 районів зосередження живої сили ворога, відбили понад 80 атак на п’яти напрямках

Сили оборони уразили 12 районів зосередження живої сили окупантів протягом доби, відбили понад 80 атак ворога на 5 напрямках. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 31 березня.

"Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, крім того, ще 6 районів зосередження живої сили ворога уразили підрозділи ракетних військ і артилерії.

Також було уражено 1 пункт управління, 2 склади боєприпасів та 2 склади паливно-мастильних матеріалів.

Підкреслюється, що противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де підрозділи Сил оборони України відбили понад 80 атак противника за добу.

"В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що українські захисники уразили 8 районів зосередження живої сили рашистів, відбили 47 атак ворога на п’яти напрямках за добу.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті