Українські захисники стабілізували ситуацію на півночі Луганщини, втрати росіян перевищили 300 осіб за два дні – Власенко

Силам оборони вдалось стабілізувати ситуацію на фронті на півночі Луганської області. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Апостоф TV" 4 серпня.

"На півночі області Збройним силам України вдалось стабілізувати ситуацію. Наразі активності дуже високі – це і Новоселівське, і Білогорівка, і Серебрянське лісництво, і в районі Діброви, в районі Кремінної", – сказав Власенко.

Він зазначив, що найбільш гаряче зараз у районі Білогорівки.

"Окупанти активно використовують артилерію, авіацію, але дійсно наші хлопці тримають оборону, наносять значні втрати російському війську, – підкреслив голова РВА. – За останні пару днів втрати росіян складають більше 300 осіб пораненими й загиблими. Крім того, дуже багато нищать техніки, є інформація про полонених".

Тому, за словами Власенка, ситуація на півночі Луганської області більш-менш стабільна в плані лінії фронту, але активність ворога там дуже висока.

Раніше повідомлялось, що ворог тиждень намагався прорвати оборону ЗСУ в Луганській області.

Раніше також повідомлялось, що втрати росіян пораненими і вбитими на Луганщині склали понад 300 осіб за останні три дні.

Раніше також було опубліковано відео, яке демонструє, що мінімум 10 окупантів потрапили в полон під Кремінною в Луганській області.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті