Українські захисники показали знищення російського міномету з розрахунком і опорного пункту противника у Запорізькій області

Українські військові показали знищення ворожого міномету з розрахунком у Запорізькій області. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "WarArchive" 15 вересня.

"Було виявлено російський міномет і його розрахунок, але під час подальшої роботи з'ясувалось: у цьому секторі знаходиться взводний опорний пункт противника, територія якого була знищена пожежею. Північно-західніше міста Кам'янка-Дніпровська, Запорізька область", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як "Пташка" 82-ї бригади наздоганяє окупанта.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті